Trwa ładowanie proszę czekać ...

Ekskluzywne gadżety część1

19 kwietnia 2016

Prowadzisz firmę? Zatem wiesz, jak promowanie się jest ważne, dla każdej działalności. Aby móc zacząć porządnie zarabiać, trzeba być znanym. Nie jest to jednak taka prosta sprawa, ponieważ zdobycie złej sławy jest łatwe i zajmuje dosłownie minuty. W przypadku tego dobrego postrzegania, musimy się nieźle namyśleć i wydać pieniądze. Trzeba jednak, wykombinować coś wątkowego, a nie rzeczy, które się już zdążyły „przejeść” na rynku. Zawsze są dwa rodzaje firm, które są przez ludzi rozpoznawalne: te, które uwielbiają oraz te, których nie lubią. Oczywiście, istnieje jeszcze trzeci rodzaj, ale nie są one znane, ponieważ są szare i nudne, więc nie jest nimi nikt zainteresowany. Każdy powie, że lepiej zdobyć złą sławę, gdyż jest ona łatwiejsza, szybsza i nie wymaga praktycznie żadnych nakładów finansowych. Nie jest nam jednak ona potrzebna, ponieważ zamiast zdobywać klientów, będziesz ich tracić.

Aby zdobyć zaufanie klientów i stać się widocznym na rynku trzeba wygrzebać z dna mózgu, pokłady kreatywności. Ludzie nie lubą nudy i monotonności. Pamiętaj jednak, że promocja firmy, która dopiero weszła na rynek potrzebuje czasu na rozwinięcie się. Jednak jest to okres, kiedy ma się najwięcej pomysłów. Są one także najciekawsze i wyszukane. Po pewnym czasie, zaczyna brakować sposobów i najlepiej wtedy zasięgnąć opinii od kogoś innego, niż reklamować się jak wszyscy. Jeśli już mamy klientów i podobała nam się współpraca z nimi, trzeba jakoś zachęcić ich do dalszej oraz zadbać, żeby o nas pamiętali. Sposobem na to są, gadżety.

Zegar biurkowy, obrotowy

Jeśli człowiek, z którym współpracowałeś, zawsze się spieszył i wszystko dostarczał na czas, to znaczy, że jest on ułożony i zawsze pilnuje terminów. Nie można, więc podarować mu czegoś, co schowa do szuflady, ponieważ stanie się to, czego chcemy uniknąć, czyli zapomni o nas.  Trzeba mu, więc dać coś, co postawi na biurku i będzie miał na oku. Co w dzisiejszych czasach jest najważniejsze i gdzie najczęściej zerkamy? Oczywiście, czas, czyli zegarek, który nam pokazuje, jaka mamy godzinę. Większość ludzi ma smartphony, na których ona jest, więc nie uważają zegarka za potrzebny gadżet, ale Ci, którzy pracują przy biurku, nie będą ciągle zerkać na telefon, więc wolą mieć zegarek. Dlatego zegar biurkowy, obrotowy, jest doskonałym rozwiązaniem. Jest on bardzo elegancki i wyszukany, więc klient nie będzie zawiedziony i z pewnością będzie nas pamiętał.