Trwa ładowanie proszę czekać ...

Pendrive i power bank

19 kwietnia 2016

Dopiero zaczynasz swoja działalność rozkręcać? Jeśli tak, to widzisz jak trudno jest się wypromować, kiedy dookoła tyle dobrych i znanych na całą Polskę, a nawet świat, firm. Rzeczywiście, kolorowo to dla Twojej działalności nie wygląda. Żeby to zmienić, musisz mieć tylko inne podejście. Zamiast widzieć w tym problem powinieneś zobaczyć wyzwanie, które napędzie Cię do działania i sprawi, że z pewnością wymyślisz coś nowatorskiego.

A propos pomysłów – nie próbuj kopiować tych czyichś, ponieważ na samym starcie, zepsujesz sobie opinię i będziesz źle postrzegany – podobnie jak firmy, które produkują buty i inne rzeczy, udające te znanych marek, ale dodane mają jedną literkę i zniekształconą nieco markę. Z pewnością, nie chcesz mieć takiej opinii wśród ludzi. Dlatego, potrzebna Ci jest kreatywność, która zmieni wszelkie Twoje wątpliwości. Najwięcej pomysłów przychody do głowy wtedy, kiedy najmniej ich się spodziewasz. A więc nie siedź i nie myśl przez cały czas, ale idź pobiegaj, na spacer, siłownię czy nawet upiecz sobie ciasteczka. Dzięki takim czynnościom, Twój mózg odpocznie i podeśle Ci nowe idee, które zachwycą wszystkich odbiorców.

Siła gadżetów

Jeśli jednak, twój mózg, nie chce współpracować, powinieneś spróbować czegoś, co zawsze się sprawdza w promowaniu. Co to takiego? Oczywiście, znane wszystkim gadżety. Jest to świetny sposób na zwrócenie na siebie uwagi i sprawienie, że zostanie się zapamiętanym. Nawet, jeśli będą kojarzyć Cię tylko z tej rzeczy, to jest to już dobry początek. Jakich gadżetów można użyć? O długopisach zapomnij, jest to oczywiście najtańszy i najwygodniejszy gadżet, ale może być zbyt banalny i zginie w tłumie wszelkich innych. Musisz, więc taką rzecz znaleźć, której ma się maximum dwie, więc jest ona ciągle używana.

Dorym pomysłem na początek, może być pendrive. Jest to uniwersalny podarek i taki, który jest bardzo przydatny, ponieważ dzisiaj już nikt nie korzysta z płyt CD na zapisywanie danych. Dlatego, powinniśmy zamówić niewielka liczbę takich gadżetów i rozesłać ich po swoich klientach.

Dla tych, którzy współpracują z nami dłużej i chcemy, aby tak pozostało, możemy powysyłać power banki. Jest to sprzęt, który będzie jeszcze bardziej przydatny, niż pendrive, ponieważ dzisiejsze telefony maja tak krótki czas pracy na jednym ładowaniu baterii, że niekiedy nie trzymają nawet dnia. Dzięki temu, zawsze, kiedy smartphone się rozładuje, podłączony zostanie power bank z Twoim logo.