Trwa ładowanie proszę czekać ...

Ekskluzywne gadżety część2

19 kwietnia 2016

W poprzedniej części, omówiliśmy znaczenie promowania się. Było też wspominane o tym, że tej złej sławy należy unikać, postarać się zdobyć te dobrą, która przyciągnie do nas klientów. Wiesz już także, że liczy się kreatywność, dobre pomysły nasza pozytywna energia, która nie pozwoli się wypalić po kilku reklamach. Podaliśmy Ci przykład gadżetu, który byłby doskonały dla osoby ułożonej i zawsze zdążającej na czas i bardzo punktualnej. A więc tym razem omówimy inne tego typu podarunki i powiemy, jakie maja one znaczenie oraz jak je dobierać do danego klienta. Bardzo ważne jest, aby nieco przewidzieć, jaką osobowość ma taki człowiek. Nie kupimy czegoś kompletnie szalonego dla kogoś, kto jest bardzo ułożony oraz lubi porządek. Nie dajemy także nic obraźliwego oraz rzeczy, którymi może ktoś poczuć się urażony, ponieważ nie skorzystamy na tym dobrze, bo będziemy się źle kojarzyć.

Co wiec ofiarować poszczególnym klientom, aby się nie obrazili i nie zerwali współpracy, ale dobrze nas kojarzyli i pamiętali o nas? Przede wszystkim takie rzeczy, które będą współgrać, albo z branżą, do której dany człowiek należy, albo zgadzać się z jego przekonaniami czy charakterem. Czyli jeśli współpracowaliśmy z firmą, która ma wszystko ekologiczne i dba o środowisko, a także jest przeciwna wszelakiemu niszczycielskiemu działaniu na przyrodę, to nie podarujemy jej walizki ze skóry czy kła słonia itp. bardzo ważne jest, aby wyczuć taką osobę, aby nie strzelić gafy. Jeśli wiesz, że ktoś lubi przejażdżki konne i chodzenie po górach to możesz mu kupić np. elegancki kompas.

Kompas w drewnianym etui

Jest to nie tylko praktyczny, ale bardzo ekskluzywny prezent. Jeśli nie będzie z niego korzystane, można postawić go na biurku czy półce, dzięki czemu będzie cały czas widoczny. Nawet, jeśli w tym przypadku, wyląduje on na innym biurku, to ta osoba z pewnością mu się przyjrzy, więc możemy zyskać następnego klienta. Jeśli kompas, będzie właśnie tym, co lubi taki człowiek, to możemy być pewni, że na poprzedniej współpracy się nie skończy i będzie on wracał po więcej pracy, ponieważ zobaczy, że nam na nim zależy i jest traktowany wyjątkowo.

Kryształowy przycisk do papieru z zegarem Cristalino

Dla osób, które są eleganckie i punktualne, możemy mieć inny pomysł na gadżet. Najlepiej, aby był tak samo ekskluzywny jak klient i doskonały. Dlatego przycisk do papieru kryształowy, będzie doskonałym rozwiązaniem dla każdego eleganta. Pamiętaj jednak, aby nie ofiarować zegarka komuś, kto ciągle się spóźnia, albo nawet, jeśli zdarzyło mu się to raz i to przez niedopatrzenie pracownika. Może on się poczuć urażony i odczytać to, jako aluzję. Spowoduje to stratę klienta.